Call Us
+90.312

 442 08 59

 
 
BİNZET MİMARLIK TANITIM TURİZM EĞİTİM VE TİCARET LTD.ŞTİ.
 

Ankara-Gölbaşı Konut (1999)

BİNZET Mimarlığın sağlam temelleri 1962 yılından günümüze kadar devam etmekte olan yapı konusundaki engin tecrübelerin kaçınılmaz bir sonucu olarak 1996 yılında Pelin-Binzet İnşaat Ticaret ve Turizm Ltd. Şti. ortaklığı ile atılmıştır. Böylece statik ve mimari proje ile başlayan ve 1970'li yıllarda inşaat yapım işleri ile devam eden ve içinde neredeyse yarım asrın geçtiği yapı denizindeki sonsuz yolculukta bünyemize iç mimari/dekorasyon alanı da eklenmiş oldu. 
 
1999 yılında Archipol Mimarlık, 2000 yılında M-Art Mimarlık Tanıtım Turizm Eğitim ve Ticaret Ltd. Şti. olarak ve daha sonra BİNZET Mimarlık Tanıtım Turizm Eğitim ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile çalışmalarımız devam etmektedir. 
 
Şirketimiz otel, hastane, konut, sanayi vs gibi her türlü yapı konusunda babadan oğula yarım asrın tecrübesi ve ilişkileri ile proje konusunda bir orkestra şefi görevini üstlenmektedir. Mimari, statik, iç mimari gibi projeler başta olmak üzere sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, kentsel tasarım, peyjaz vs gibi tüm projelerin bizzat yapımını ve/veya yaptırılmasını sağlamak suretiyle bu görevi yerine getirmektedir. (Bakınız 'APCB A.Ş.') Böylece herhangi bir proje için müşterinin kapı kapı dolaşması önlenmiş olmaktadır. Ülkemizin önde gelen proje müellifleri ile iyi ve sağlam ilişkiler içinde olduğundan, arzuya göre bu yönde bir yaklaşım imkânı da sunmaktadır.
 
Proje işleri dışında inşaat yapım hizmetini müşavir olarak yerine getiren şirketimiz gerekli hâller dışında müteahhitlik hizmeti vermemektedir.
 
Bunun yanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve yıllar içinde şekillenmiş usta ekibi ile iç mimari/dekorasyon hizmetlerini projeden uygulamaya yani A’dan Z’ye gerçekleştirmektedir. En yüksek müşteri memnuniyeti ve gerçek iş disiplini anlayışı şirketimizin ilkesidir. Kaplamadan boyaya, ahşaptan metale tüm kaba ve ince işler kendi ekip ve atölyelerimizle titizlik ve kalite anlayışından ödün vermeden gerçekleştirilir. Öne çıkan projelerimizden örnekleri 'Önemli Projelerimiz' sekmesinde bulabilirsiniz.
 
Bir aile şirketi olan BİNZET Mimarlık ayrıca ülkemizin en önde gelen bebek/genç mobilya tasarım ve üreticisi 'İnci Tunçel' firmasının 1999 yılından bu yana Ankara bayii olarak da hizmet vermektedir. Mağazamız halen Uğur Mumcu caddesi no.89’da anne ve babaların en kıymetli varlıkları olan çocuklarına onlarla birlikte eşsiz mekânlar yaratmaya devam etmektedir.
 
 
 
Ziyaretçi Sayısı :  000333824
Design : HMA YAZILIM ( www.hmayazilim.com ) - Powered by HMAWEB CONTROL PANEL